Hemen TIKLA-ARA!
0 212 472 70 66
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Halkalı Amerikan Kültür Yabancı  Dil Kursu öğrencilerine özel yaz ve kış programı İngilizce eğitimlerini  sağlamaktadır. Kurumumuzda oluşturduğumuz Kolej paketi  ile öğrencilerimiz dil eğitiminde süreç içinde istedikleri noktalara gelebileceklerdir. 
Junior Gruplar (1.2.3.4. sınıflar) Teenage Gruplar (5.6.7.8. sınıflar) ve lise grupları olmak üzere eğitimlerimiz yapılmaya devam edecektir.

Kolej Paketi İçeriği

-Teenage ve Lise gruplarımızda Avrupa Birliği tarafından akredite edilen Avrupa Dil Portfolyosu kullanılmaktadır. Bu sebeple C1 sertifikamız İngiltere ve Amerika ağırlıklı dünyada 300 civarı üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul görmektedir.

-Sınıflarımız maksimum 12 kişiliktir.

-1 eğitim öğretim dönemi süresince; haftada 6-8 ders dönem sonuna kadar toplam bir seviye eğitim tamamlanır.

-Öğrencilerimiz seviye tespit sınavı sonucunda seviye ve yaşlarına göre gruplandırılır.

-Junior Eğitim programımız 5 seviyeden oluşur. Teenage ve Lise eğitim Programlarımız ise 10 seviyeden oluşmaktadır. 

-Her grubun kendine özel zengin aktiviteli klübü mevcuttur. Konuşma,sinema,yetenek ve İngilizce oyun kulüplerimiz programın içinde bulunmaktadır. İhtiyacı olan öğrencilerimize öğretmenin onayı ile ekstra telafi dersi verilmektedir.

-Teenage ve Lise Gruplarımızda; 1 yıl boyunca aktif kelime öğrenme programı (htpp://www.mykelime.com) ve 5 yıl boyunca aktif Online Eğitim (https://www.amerikancakultur.com) paketlerimiz ücretsizdir.

-Orijinal Ders kitapları ve materyaller tüm gruplarda ücretsizidir. 

-Öğrencilerin yıl içinde oluşturdukları portfolyoları mevcuttur. Dönem sonlarında portfolyo sunumları yapılacaktır.  

-5. 6. 7. ve 8. Sınıf öğrencilerimize yönelik ekstra ücretsiz Sınavlara hazırlık klübü. Lise öğrencilerine yönelik ücretsiz Almanca ve İngilizce Kulübü etkinliği vardır.