Hemen TIKLA-ARA!
0 212 472 70 66
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı

Eğitiminizi ister okulda, ister kendi kurumunuz içinde alabilirsiniz. Dilerseniz öğrencilerimizin ders devam durumu, notları ve başarı düzeyleri raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir. Eğitim boyunca kullanılacak tüm materyaller (kitaplar, ses materyalleri, görüntülü materyaller) okulumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize hediye edilir. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırır.

Firma bünyesinde İngilizce dil eğitim programına dahil edilen katılımcıların pozisyonlarına bağlı olarak iş yaşantılarında gerekli olan İngilizce dil eğitimi programı ileri düzey seviyede Halkalı Amerikan Kültür kalitesiyle kurumlara yönelik verilir. 

Club Aktivitelerimiz

Grup derslerinin yanı sıra çeşitli aktivite sınıflarıyla İngilizce öğrenmemizi destekli zaman dilimi için planlanmış aktivite gruplarına katılım tamamen ücretsizdir. 

1- Speaking Club 

Native (Yabancı) hocalar eşliğinde A1-A2 ve B1-B2 grupları için iki ayrı sınıf clublarımız günlük yaşamdaki konuşma yetisini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

2- Vocabulary Club

A1-A2 ve B1-B2 sınıfları için düzenlenen clublarımızda öğrencilerimizin kelime geliştirilmesi hedeflenmektedir. 

3- Grammar Club

A1-A2 ve B1-B2 sınıfları için düzenlenen ve seviyelerin haftalık müfredatına göre clublarımızda öğrencilerimizin İngilizce dil bilgisi konularındaki eksikliklerini konuların pekiştirilmesi hedeflenmektedir. 

4-Translation Club 

A1-A2 ve B1-B2 sınıfları için düzenlenen clublarımızda öğrencilerimizin hem Türkçe hem İngilizce’den Türkçe’ye çeviri yapabilme becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmiştir.