Hemen TIKLA-ARA!
0 212 472 70 66
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Zeynep C.
Üst seviye bir dil okulu, bana kattıklarından dolayı teşekkür ederim, dilerim ki herkes böyle bir üstün başarılı kaliteli dil okulundan eğitimini sağlayabilir her şey için sağolun.
Mehmet Ö.
Her şeyiyle profesyonel bir dil okulu, eğitim kalitesi mükemmel teşekkürler Halkalı Amerikan kültür
Banu Ö.
Halkalı Amerikan Kültür yabancı dil Okulu İngilizce ve Almanca dillerinde bana göre Türkiye’nin en iyi dil okuludur, kurum yöneticileri çalışanları ve öğretmenlerinin güler yüzlülüğünden, ilgi alakalarından ve sınavlarımda katkılarından dolayı teşekkür ederim, saygılar.
Aleyna Ç.
Halkalı Amerikan kültür bana göre İngilizce ve Almanca dil eğitiminde ileri düzeyde bir eğitim veren dil okuludur, verdiği eğitimden çok memnun kaldığımı söyleyebilirim, öğretmenlerinin ve kurum yöneticilerinin güler yüzlülüğü ve eğitim için ellerinden geleni öğrencilere sağlamaları benim açımdan başarımda büyük etkisi olmuştur her şey için teşekkür ederim.
Adnan S.
Hemen Bellona bayinin sağ tarafında, iş bankasının üst katında bulunmaktadır. İşletme sahibi gayet cana yakın ve ilgili biri. Çalışanlarda başarıyı kendilerine düstur edinmiş insanlardır. Dil öğrenmek isteyenlerin gönül rahatlığıyla gidebileceği iyi bir eğitim kurumu diyebiliriz. Otobüs ve minibüslerin tam önünden geçtiğini dipnot düşelim..
Ezgi D.
Özel Halkalı Amerikan Kültür dil okulu verdiği eğitiminin başarısı ve öğretmenlerinin kalitesiyle benim sınav geçişlerimde büyük bir başarı sağladılar, teşekkür ederim bu güzel kuruma.