Hemen TIKLA-ARA!
0 212 472 70 66
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı

Mesleki İngilizce programı iş hayatınızda karşılaştığınız diyalogları anlama becerinizi geliştirmeyi, genel ve teknik iş İngilizcesi kelime bilginizi arttırmayı amaçlamaktadır. İş ortamında ihtiyaç duyulan telefon görüşmeleri, özgeçmiş yazma, iş görüşmeleri, rapor hazırlama, misafir ağırlama gibi farklı beceriler, mesleğe özel çalışmalar ve etkili iletişim kurulması üzerine olacaktır.

Bu programda, özel Business & Conversation Class eğitimimizin tamamı yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. Programımızın temel işlevi öğrencilerimizin yabancı dil eğitimindeki konuşma (fluency) yetilerini üst seviyelere taşımak ve buna paralel olarak pratik iş İngilizcesi eğitimi vermektir.

Özel verilen mesleki iş İngilizce programında turizm, havacılık, tıp, hukuk, muhasebe, ön büro, bankacılık, finans, mekanik, IT, mühendislik, gibi özel alanları içerir. Bu mesleklerde özgü olarak eğitim verilir. Birey hiç ingilizce bilmese dahi, bu programlarla mesleğine özel İngilizce eğitimine sıfırdan başlayabilir veya var olan İngilizcesini mesleki olarak geliştirebilir.