Hemen TIKLA-ARA!
0 212 472 70 66
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı

Halkalı Amerikan Kültür şubemiz 2010 yılından itibaren alanında uzman kadrosuyla aynı kalite standartlarda eğitim vermektedir.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Türkiye geneli ve yurtdışındaki yüzlerce temsilciliği ile dünyanın en yaygın ve Türkiye’nin  en büyük franchising kuruluşudur. 

Öğrenci memnuniyeti en üst seviyede olan Amerikan Kültür Yabancı Dil kursları 2012-R006 referans numarasıyla Avrupa Birliği tarafından akredite edilen Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı (CEFR)’na dayalı Avrupa Dil Portfolyosu (The European Language Portfolio – ELP) ile eğitim vererek ülkemizdeki yabancı dil öğretimi uygulamalarını her alanda Avrupa standartlarında yaygınlaştırılmış; ayrıca bu sistemi 2013-5 nolu Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Kararıyla onaylatarak ülkemize kabul ettirmiştir.  

2011 yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 yılları, üç yıl üst üste ise Tüketici Kalite Ödüllerini alan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, 2010 yılında tüketici akademisi tarafından gerçekleştirilen “Markaların Tüketici Üzerindeki Etkileri” konulu, iki aşamada gerçekleştirilen araştırmada, dalında en çok hatırlanan markalar arasında yer alarak tüketici beklentilerine verdiği cevapla “KALİTESİNE EN ÇOK GÜVENEN MARKA” seçilmiştir. 

(Amerikan Kültür®) ve A.C.A (American Cultural Association) Yabancı Dil Kursları size uluslararası denkliğe sahip İngilizce yeterlilik belgesi verebilir. Amerikanca Kültür® Eğitim Kurumları 2012.R006 sayılı Avrupa Birliği kararı ile sizlere bütün Avrupa’da geçerli yabancı dil eğitim belgesi verme hakkına sahiptir. 

Kısacası, ne yazık ki ülkemizde sadece iki tane yabancı dil kursunun verdiği belge uluslararası geçerliliğe sahiptir. Diğer kursların verdiği belgeler, kendi bünyelerinde düzenledikleri ve herhangi bir geçerliliği olmayan katılım sertifikalarıdır.