Hemen TIKLA-ARA!
0 212 472 70 66
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Kurumsal  Eğitim Programımız

Hızla gelişmekte ve değişmekte olan dünyamızda, diğer ülkelerle teknolojik, ekonomik ve kültürel açıdan iletişim sağlayabilmek için dil öğretiminin alanında uzman öğretmenlerce yürütülmesi gerekmektedir.

Bir yabancı dil konuşabilmek, kişiye olduğu kadar çalıştığı firmaya da  artı değer kazandırmaktadır. 

Kurumsal eğitim programlarımız, kurumumuz tarafından uzman eğitmenlerimizle birlikte Avrupa Dil Portfolyosu’na uyumlu olucak şekilde yapılandırılmıştır. 

Kurumsal eğitimlerimiz firmanın kendi bünyesinde bulunan eğitim alanlarında gerçekleşebilir.

Firmanın belirlediği gün ve saatlerde eğitmenlerimiz eğitim ve öğretimini sağlayabilirler.

Dilerseniz personelleriniz Halkalı  Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Şubemizde eğitim alabilmektedirler.

Kurumsal Raporlama 

Halkalı Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu, eğitimini tamamlayan kurumsal öğrencilerine detaylı bir raporlama yapmaktadır.

Öğrencilerin devamsızlık durumları, öğretmenlerin derslerdeki yorumlarını, aldıkları testlerin sonuçlarını ve kurumumuz ile olan her türlü iletişimi içeren raporları sunar.

Bu bilgiler istenildiğinde hem öğrencilerle hem de firma ile paylaşılır. 

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde;

*** Dil  eğitimi alacak personelin seviye tespit sınavları Avrupa Dil Pasaportu kriterlerine göre ücretsiz olarak yapılır.

*** Personelinizin, eğitimi boyunca kullanacağı materyal ve kaynaklarımız ücretsiz olarak temin edilir.

*** Kitaplarımız, özel olarak hazırlanmış karekod sistemiyle cep telefonlarına yükletilip, ses ve görüntü dosyalarına ulaşılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

*** Devamlılığı olan personelinize, kendilerine ait özel şifreleriyle girip (5) yıl boyunca öğrendikleri dil eğitimini tekrarlayıp unutmamalarını sağlamak ve kaçırdıkları derslerin tekrarını yapabilmek amacıyla ücretsiz olarak ONLINE INGILIZCE sistemi üyeliği verilir. 

*** Telafiye ihtiyacı olan personeliniz tespit edilerek, uygun saatlerde özel olarak desteklenir.

*** Öğrencilerimizin etkili, kalıcı, eğlenceli ve hızlı bir şekilde kelime dağarcıklarını güçlendirebilmeleri için kullanacakları www.mykelime.com web sitesi üyeliği 9 (Dokuz) ay boyunca ücretsiz olarak verilir.

*** Eğitimini başarı ile tamamlayan personelinize, Avrupa Birliği tarafından akridite edilmiş özel Avrupa Dil Sertifikamız verilir.

*** Personelinize verdiğimiz eğitimin kalitesini ve personelinizin memnuniyetini ölçebilmek için kurumsal anketler düzenlenir. 

*** Eğitim alan personelinizin arasında en başarılı olan iki personelinize, kurumumuzdaki dil öğrenimini takip eden bir seviye ÜCRETSİZ olarak hediye verilir. 

*** Kurumumuzdan eğitim alan personelinizin eş ve çocukları, kurumumuzdan %40 indirimle faydalanabileceklerdir.