Hemen TIKLA-ARA!
0 212 472 70 66
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı

Halkalı Amerikan Kültür olarak yabancı dil eğitimini kurumumuza gelmeden dilediğiniz yerde online olarak sunmaktayız. Evinizde, iş yerinizde, şehir dışında, uzaktan eğitim alarak konuşma, dinleme ve gramer yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
Dil öğretme alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli Türk ya da yabancı eğitmen kadromuzla, size bire bir veya sınıf ortamında canlı ders yaparak uzaktan eğitim imkanı sunuyoruz.

Eğitime başlamadan önce, eğitmenimiz tarafından yine online olarak seviye tespit sınavınız yapılır. Sınıf ortamında veya özel ders alma isteğinize göre programınız belirlenir, size özel bir çizelge hazırlanır ve eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Online İngilizce + Eğitim Koçu
Halkalı Amerikan Kültür Dil Kursu Online eğitim programını  özel ders veya sınıf programı olarak sunmaktadır.
Bu program bir karma  eğitim programıdır. Yani size yolladığımız materyallerde bir tümden gelim metoduyla size çok kolay İngilizce öğrenmenizi sağlayan eğitim seti bulacaksınız.Video, kitap ve interaktif çalışmalar haricinde anlamadığınız konular için eğitmeninizle haftada 2  gün, 15’er dakika karşılıklı belirleyeceğiniz saatlerde online ya da telefonda görüşme ayrıcalığı sağlar. Eğitimi tamamladığınızda Türkiye’nin en yaygın yabancı dil kursu “Amerikan Kültür” onaylı eğitim sertifikanız adresinize gönderilir. 
İngilizceyi size yolladığımız kitap defter ile tümden gelim yöntemi sayesinde öğrenirken defalarca izleyebileceğiniz videolar ve her çeşit ekstra materyaller de elinizin altında olacak. Çalışmalarınızı denetleyen, size ilgili dersleri özel ders ile tekrar anlatan ve tabi ki yabancı dil konuşma pratiğinizi geliştiren özel ders öğretmeniniz de olacaktır.