Hemen TIKLA-ARA!
0 212 472 70 66
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı

HALKALI AMERİKAN KÜLTÜR Dil okulları olarak 2010 yılında itibaren  Küçükçekmece, Halkalı merkezinde Fransızca dil eğitiminde, ana dili Fransızca olan Türk ve yabancı uzman öğretmen kadromuzla sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bugüne kadar HALKALI AMERİKAN KÜLTÜR Dil Kursumuzda Fransızca kursu eğitimi alan öğrencilerimize Fransızca konuşturduk.

Öğrencilerimizi seviyelerine göre ayıran Fransızca kursu eğitimimizde her bir Fransızca kuru için geçerli olan, ister grup dersi olsun, ister özel ders olsun, teknolojik sınıflarımızda eğitim görebilirsiniz.

Tüm Fransızca eğitim seviyeleri için geçerli olan sözlü ve yazılı deneme sınavları yapılır. Deneme sınavlarının amacı; öğrencinin gelişimini izlemek, eksik yanlarını tespit etmek ve hedefleri doğrultusunda Fransızca Dil eğitimini başarıyla tamamlamaları için, çözümler bulmak ve öğrenciye daha kaliteli bir Fransızca Dil eğitimi hizmeti vermektir.

Türkiye’nin en başarılı üniversitelerinde eğitim görevlisi olarak çalışan profesyonel yerli ve yabancı öğretmenlerimizle kursumuzdan kaliteli Fransızca kursu alırsınız.

FRANSIZCA KURS EĞİTİMİ

A1 BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

Fransızca dünyada en çok konuşulan diller arasında ilk 10’da yer almaktadır. Bundan dolayı Fransızca kurs eğitimi büyük önem taşımaktadır. Fransızcaya yeni başlayacak olanlar , daha önce Fransızca eğitimi almamış ya da Fransızcası zayıf olan öğrenciler için geçerli olan A1 seviye- Fransızca kursu, Fransızca öğrenim sürecinin ilk adımıdır.

Halkalı Amerikan Kültür ile Fransızca kursu A1 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda temel zamanları ve kalıplarını, temel cümle yapılarını öğrenir, Fransızca’ da çok sık kullanılan sözcükleri en iyi şekilde kavrarsınız. Günlük sosyal-iş hayatınızda basit diyaloglar gerçekleştirir ve kendinizi kısa kısa ifade etmeye başlarsınız. Bu seviyeyi bitirdikten sonra sosyal ve gündelik deyimleri ve basit cümleleri anlayabilir ve konuşabilirsiniz.

A2 BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

Halkalı Amerikan Kültür ile Fransızca kursu A2 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda, sosyal hayatınızda bilinen konular üzerinde bilgi alışverişi yapabilir, gündelik hayatın birçok alanında aile, alışveriş, arkadaşlar, eğitim gibi konularında kendinizi ifade eder, basit ve sık kullanılan deyimleri anlar konuşur ve yorumlamaya başlarsınız.

Fransızca okuma-yazma-anlama ve konuşmada eksiklerinizi giderir ve Fransızca dilini etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

B1 TEMEL SEVİYE

Halkalı Amerikan Kültür Yabancı dil kursunda Fransızca B1 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda, Fransızca dilini Okuma-Yazma-Anlama ve Konuşma da daha etkili, akıcı ve hatasız kullanmaya başlarsınız. Makale, hikaye ve gazete rahatlıkla okuyabilirsiniz. Fransızca TV ve DVD’deki dizileri filmleri izleyebilir Fransız kültürünü yakından tanımış olursunuz. Yurtdışı seyahatlerinizde yardım almaksızın karşılaşabileceğiniz sorunları kendiniz rahatlıkla çözümlersiniz. Alışveriş, yemek ve meslek gibi konularda temel düşünceyi kavrarsınız.

B2 TEMEL SEVİYE

Halkalı Amerika Kültür Yabancı Dil kursunda B2 seviyesinde Fransızca kuru alan bir öğrenci artık Fransızca düşünme ve konuşma pratiği kabiliyetini kazanmış olur. B2 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda; Fransızca tartışmalara katılabilir, her konuda kişisel fikirlerinizi özgürce dile getirebilirsiniz. Ana dili Fransızca olan yabancılarla rahat diyaloglar kurabilirsiniz. İş anlaşmalarını sözlü yazılı rahat gerçekleştirir ve mülakatlara katılabilirsiniz.

Kariyer hedefi Fransızca ile doğru orantılı olan öğrencilerin, hedefleri için attıkları adımın büyük bir kısmına başarıyla ulaşmış olur. Kariyerinize artık etkili bir şekilde Fransızca dili ile devam edebilirsiniz.

Fransızca Derslerimiz alanında uzman, ana dili Fransızca olan veya Türk öğretmenleri ile verilmektedir. Tamamen teknolojik donanımlara sahip sınıflarımızda Özel Ders olarak, öğrencilerin en hızlı ve anlaşılır bir şekilde fransızca öğrenmelerini sağlamaktadır.

FRANSIZCA KURS EĞİTİMİ/C1

Halkalı Amerikan Kültür’de C1 seviyesini tamamladığınızda kariyerinizde artık diğer insanlardan bir adım öndesiniz.

Fransızca da tüm zamanları aynı anda etkili ve doğru kullanırsınız. Karışık cümle yapılarını ve resmi yazışmaları çok kolay gerçekleştirirsiniz. Aynı zamanda akademik sınavlara hazırlık seviyesindesinizdir. Yurt dışında ki toplantılara katılabilir ve seyahatiniz esnasında Fransızca rehberleri de rahatlıkla anlarsınız.

FRANSIZCA KURS EĞİTİMİ/C2

Halkalı Amerikan Kültür Yabancı Dil kursunda alacağınız C2 Fransızca kursu ile Fransızcaya tamamen hakim olacaksınız.Sıfat cümleleri, zarf cümleleri, emir cümleleri, isim cümleleri, yapılar ve bağlaçlar doğru ve yerinde kullanılır.C2 seviyelerindeki öğrencilerimiz ana dili Fransızca olan yabancılarla rahatlıkla konuşabilir ve tartışabilir.Uluslararası tüm platformlarda Fransızca dilini etkili, hızlı en üst seviyede ve tam ifadelerle kullanır.

Akademik yazışmalar bilindiği üzere yazım dili olarak farklıdır. Makale ve akademik metinleri zorlanmadan yazarsınız ve anlarsınız.“Dil her zaman değişim içindedir ve bir dili konuşmamak unutulmasına yol açar’’ bu nedenle kurumumuzda dilediğiniz kadar yabancı hocalarla Fransızca sohbet derslerine katılabilirsiniz.