Hemen TIKLA-ARA!
0 212 472 70 66
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı

HALKALI AMERİKAN KÜLTÜR Dil okulları olarak 2010 yılında itibaren  Küçükçekmece, Halkalı merkezinde Rusça dil eğitiminde, ana dili Rusça olan Türk ve yabancı uzman öğretmen kadromuzla sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Öğrencilerimizi seviyelerine göre ayıran Rusça kursu eğitimimizde her bir Rusça kuru için geçerli olan, ister grup dersi olsun, ister özel ders olsun, teknolojik sınıflarımızda eğitim görür.

Bugüne kadar HALKALI AMERİKAN KÜLTÜR Dil Kursumuzda Rusça kursu eğitimi alan öğrencilerimize Rusça konuşturduk.

Öğrencilerimizi seviyelerine göre ayıran Rusça kursu eğitimimizde her bir Rusça kuru için geçerli olan, ister grup dersi olsun, ister özel ders olsun, teknolojik sınıflarımızda eğitim görebilirsiniz.

Tüm Rusça eğitim seviyeleri için geçerli olan sözlü ve yazılı deneme sınavları yapılır. Deneme sınavlarının amacı; öğrencinin gelişimini izlemek, eksik yanlarını tespit etmek ve hedefleri doğrultusunda Rusça Dil eğitimini başarıyla tamamlamaları için, çözümler bulmak ve öğrenciye daha kaliteli bir Rusça Dil eğitimi hizmeti vermektir.

Türkiye’nin en başarılı üniversitelerinde eğitim görevlisi olarak çalışan profesyonel yerli ve yabancı öğretmenlerimizle kursumuzdan kaliteli Rusça kursu alırsınız.

RUSÇA KURS EĞİTİMİ

A1 BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

Rusça dünyada en çok konuşulan diller arasında ilk 10’da yer almaktadır. Bundan dolayı Rusça kurs eğitimi büyük önem taşımaktadır. Rusçaya yeni başlayacak olanlar , daha önce Rusça eğitimi almamış ya da Rusçası zayıf olan öğrenciler için geçerli olan A1 seviye- Rusçca kursu, Rusça öğrenim sürecinin ilk adımıdır.

Halkalı Amerikan Kültür ile Rusça kursu A1 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda temel zamanları ve kalıplarını, temel cümle yapılarını öğrenir, Rusça’da çok sık kullanılan sözcükleri en iyi şekilde kavrarsınız. Günlük sosyal-iş hayatınızda basit diyaloglar gerçekleştirir ve kendinizi kısa kısa ifade etmeye başlarsınız. Bu seviyeyi bitirdikten sonra sosyal ve gündelik deyimleri ve basit cümleleri anlayabilir ve konuşabilirsiniz.

A2 BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

Halkalı Amerikan Kültür ile Rusça kursu A2 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda, sosyal hayatınızda bilinen konular üzerinde bilgi alışverişi yapabilir, gündelik hayatın birçok alanında aile, alışveriş, arkadaşlar, eğitim gibi konularında kendinizi ifade eder, basit ve sık kullanılan deyimleri anlar konuşur ve yorumlamaya başlarsınız.

Rusça okuma-yazma-anlama ve konuşmada eksiklerinizi giderir ve Rusça dilini etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

B1 TEMEL SEVİYE

Halkalı Amerikan Kültür Yabancı dil kursunda Rusça B1 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda, Rusça dilini Okuma-Yazma-Anlama ve Konuşma da daha etkili, akıcı ve hatasız kullanmaya başlarsınız. Makale, hikaye ve gazete rahatlıkla okuyabilirsiniz. Rusça TV ve DVD’deki dizileri filmleri izleyebilir Rus kültürünü yakından tanımış olursunuz. Yurtdışı seyahatlerinizde yardım almaksızın karşılaşabileceğiniz sorunları kendiniz rahatlıkla çözümlersiniz. Alışveriş, yemek ve meslek gibi konularda temel düşünceyi kavrarsınız.

B2 TEMEL SEVİYE

Halkalı Amerika Kültür Yabancı Dil kursunda B2 seviyesinde Rusça kuru alan bir öğrenci artık Rusça düşünme ve konuşma pratiği kabiliyetini kazanmış olur. B2 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda; Rusça tartışmalara katılabilir, her konuda kişisel fikirlerinizi özgürce dile getirebilirsiniz. Ana dili Rusça olan yabancılarla rahat diyaloglar kurabilirsiniz. İş anlaşmalarını sözlü yazılı rahat gerçekleştirir ve mülakatlara katılabilirsiniz.

Kariyer hedefi Rusça ile doğru orantılı olan öğrencilerin, hedefleri için attıkları adımın büyük bir kısmına başarıyla ulaşmış olur. Kariyerinize artık etkili bir şekilde Rusça dili ile devam edebilirsiniz.

Rusça Derslerimiz alanında uzman, ana dili Rusça olan veya Türk öğretmenleri ile verilmektedir. Tamamen teknolojik donanımlara sahip sınıflarımızda Özel Ders olarak, öğrencilerin en hızlı ve anlaşılır bir şekilde rusça öğrenmelerini sağlamaktadır.

RUSÇA KURS EĞİTİMİ/C1

Halkalı Amerikan Kültür’de C1 seviyesini tamamladığınızda kariyerinizde artık diğer insanlardan bir adım öndesiniz.

Rusça da tüm zamanları aynı anda etkili ve doğru kullanırsınız. Karışık cümle yapılarını ve resmi yazışmaları çok kolay gerçekleştirirsiniz. Aynı zamanda akademik sınavlara hazırlık seviyesindesinizdir. Yurt dışında ki toplantılara katılabilir ve seyahatiniz esnasında Rusça rehberleri de rahatlıkla anlarsınız.

RUSÇA KURS EĞİTİMİ/C2

Halkalı Amerikan Kültür Yabancı Dil kursunda alacağınız C2 Rusça kursu ile Rusçaya tamamen hakim olacaksınız. Sıfat cümleleri, zarf cümleleri, emir cümleleri, isim cümleleri, yapılar ve bağlaçlar doğru ve yerinde kullanılır.C2 seviyelerindeki öğrencilerimiz ana dili Rusça olan yabancılarla rahatlıkla konuşabilir ve tartışabilir. Uluslararası tüm platformlarda Rusça dilini etkili, hızlı en üst seviyede ve tam ifadelerle kullanır.

Akademik yazışmalar bilindiği üzere yazım dili olarak farklıdır. Makale ve akademik metinleri zorlanmadan yazarsınız ve anlarsınız. “Dil her zaman değişim içindedir ve bir dili konuşmamak unutulmasına yol açar’’ bu nedenle kurumumuzda dilediğiniz kadar yabancı hocalarla Rusça sohbet derslerine katılabilirsiniz.