Hemen TIKLA-ARA!
0 212 472 70 66
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı

HALKALI AMERİKAN KÜLTÜR Dil okulları olarak 2010 yılında itibaren  Küçükçekmece, Halkalı merkezinde İspanyolca dil eğitiminde, ana dili İspanyolca olan Türk ve yabancı uzman öğretmen kadromuzla sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bugüne kadar HALKALI AMERİKAN KÜLTÜR Dil Kursumuzda İspanyolca kursu eğitimi alan öğrencilerimize İspanyolca konuşturduk.

Öğrencilerimizi seviyelerine göre ayıran İspanyolca kursu eğitimimizde her bir İspanyolca kuru için geçerli olan, ister grup dersi olsun, ister özel ders olsun, teknolojik sınıflarımızda eğitim görebilirsiniz.

Tüm İspanyolca eğitim seviyeleri için geçerli olan sözlü ve yazılı deneme sınavları yapılır. Deneme sınavlarının amacı; öğrencinin gelişimini izlemek, eksik yanlarını tespit etmek ve hedefleri doğrultusunda İspanyolca Dil eğitimini başarıyla tamamlamaları için, çözümler bulmak ve öğrenciye daha kaliteli bir İspanyolca Dil eğitimi hizmeti vermektir.

Türkiye’nin en başarılı üniversitelerinde eğitim görevlisi olarak çalışan profesyonel yerli ve yabancı öğretmenlerimizle kursumuzdan kaliteli İspanyolca kursu alırsınız.

İSPANYOLCA KURS EĞİTİMİ

A1 BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

İspanyolca dünyada en çok konuşulan diller arasında ilk 10’da yer almaktadır. Bundan dolayı İspanyolca kurs eğitimi büyük önem taşımaktadır. İspanyolcaya yeni başlayacak olanlar , daha önce İspanyolca eğitimi almamış ya da İspanyolcası zayıf olan öğrenciler için geçerli olan A1 seviye- İspanyolca kursu, İspanyolca öğrenim sürecinin ilk adımıdır.

Halkalı Amerikan Kültür ile İspanyolca kursu A1 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda temel zamanları ve kalıplarını, temel cümle yapılarını öğrenir, İspanyolca’ da çok sık kullanılan sözcükleri en iyi şekilde kavrarsınız. Günlük sosyal-iş hayatınızda basit diyaloglar gerçekleştirir ve kendinizi kısa kısa ifade etmeye başlarsınız. Bu seviyeyi bitirdikten sonra sosyal ve gündelik deyimleri ve basit cümleleri anlayabilir ve konuşabilirsiniz.

A2 BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

Halkalı Amerikan Kültür ile İspanyolca kursu A2 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda, sosyal hayatınızda bilinen konular üzerinde bilgi alışverişi yapabilir, gündelik hayatın birçok alanında aile, alışveriş, arkadaşlar, eğitim gibi konularında kendinizi ifade eder, basit ve sık kullanılan deyimleri anlar konuşur ve yorumlamaya başlarsınız.

İspanyolca okuma-yazma-anlama ve konuşmada eksiklerinizi giderir ve İspanyolca dilini etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

B1 TEMEL SEVİYE

Halkalı Amerikan Kültür Yabancı dil kursunda İspanyolca B1 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda, İspanyolca dilini Okuma-Yazma-Anlama ve Konuşma da daha etkili, akıcı ve hatasız kullanmaya başlarsınız. Makale, hikaye ve gazete rahatlıkla okuyabilirsiniz. İspanyolca TV ve DVD’deki dizileri filmleri izleyebilir İspanyol kültürünü yakından tanımış olursunuz. Yurtdışı seyahatlerinizde yardım almaksızın karşılaşabileceğiniz sorunları kendiniz rahatlıkla çözümlersiniz. Alışveriş, yemek ve meslek gibi konularda temel düşünceyi kavrarsınız.

B2 TEMEL SEVİYE

Halkalı Amerika Kültür Yabancı Dil kursunda B2 seviyesinde İspanyolca kuru alan bir öğrenci artık İspanyolca düşünme ve konuşma pratiği kabiliyetini kazanmış olur. B2 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda; İspanyolca tartışmalara katılabilir, her konuda kişisel fikirlerinizi özgürce dile getirebilirsiniz. Ana dili İspanyolca olan yabancılarla rahat diyaloglar kurabilirsiniz. İş anlaşmalarını sözlü yazılı rahat gerçekleştirir ve mülakatlara katılabilirsiniz.

Kariyer hedefi İspanyolca ile doğru orantılı olan öğrencilerin, hedefleri için attıkları adımın büyük bir kısmına başarıyla ulaşmış olur. Kariyerinize artık etkili bir şekilde İspanyolca dili ile devam edebilirsiniz.

İspanyolca Derslerimiz alanında uzman, ana dili İspanyol olan veya Türk öğretmenleri ile verilmektedir. Tamamen teknolojik donanımlara sahip sınıflarımızda Özel Ders olarak, öğrencilerin en hızlı ve anlaşılır bir şekilde İspanyolca öğrenmelerini sağlamaktadır.

İSPANYOLCA KURS EĞİTİMİ/C1

Halkalı Amerikan Kültür’de C1 seviyesini tamamladığınızda kariyerinizde artık diğer insanlardan bir adım öndesiniz.

İspanyolca da tüm zamanları aynı anda etkili ve doğru kullanırsınız. Karışık cümle yapılarını ve resmi yazışmaları çok kolay gerçekleştirirsiniz. Aynı zamanda akademik sınavlara hazırlık seviyesindesinizdir. Yurt dışında ki toplantılara katılabilir ve seyahatiniz esnasında İspanyolca rehberleri de rahatlıkla anlarsınız.

İSPANYOLCA KURS EĞİTİMİ/C2

Halkalı Amerikan Kültür Yabancı Dil kursunda alacağınız C2 İspanyolca kursu ile İspanyolcaya tamamen hakim olacaksınız. Sıfat cümleleri, zarf cümleleri, emir cümleleri, isim cümleleri, yapılar ve bağlaçlar doğru ve yerinde kullanılır.C2 seviyelerindeki öğrencilerimiz ana dili İspanyolca olan yabancılarla rahatlıkla konuşabilir ve tartışabilir. Uluslararası tüm platformlarda İspanyolca dilini etkili, hızlı en üst seviyede ve tam ifadelerle kullanır.

Akademik yazışmalar bilindiği üzere yazım dili olarak farklıdır. Makale ve akademik metinleri zorlanmadan yazarsınız ve anlarsınız. “Dil her zaman değişim içindedir ve bir dili konuşmamak unutulmasına yol açar’’ bu nedenle kurumumuzda dilediğiniz kadar yabancı hocalarla İspanyolca sohbet derslerine katılabilirsiniz.